Apie mus

Bluebox IT Apie mus

Apie mus

Posted By blackbox

UAB “Bluebox IT” – jauna, bet daug patirties turinti, internetinius sprendimus kurianti įmonė. Mes kuriame lengvai administruojamus ir gerai veikiančius internetinius puslapius mažoms ir didelėms įmonėms, norinčioms reprezentuoti savo veiklą ar prekes internete. Tai gali būti tiek ir paprastas reprezentacinis internetinis puslapis, tiek ir sudėtingas internetinis portalas su įvairiais programiniais moduliais, turinio valdymo sistemomis, el. komercijos elementais.

Mes orientuojamės ne į vienkartinius užsakymus, o į ilgalaikį bendradarbiavimą su mūsų klientais, todėl stengiamės ne vien tik sukurti Jums svetainę, bet ir pateikti pasiūlymus, kaip ją būtų galima patobulinti ir padaryti efektyvesne.

Savo klientų lūkesčius visada stengiamės pateisinti įsiklausymu į individualius kiekvieno kliento poreikius, rimtu ir atsakingu požiūriu į darbą bei greitu reagavimu į iškilusias problemas bei jų sprendimu.

Bendrovės tikslas – atsižvelgiant į klientų pageidavimus sukurti efektyviai veikiančias sistemas bei užtikrinti kokybišką jų palaikymą.

Misija – teikti kokybiškas internetinių puslapių kūrimo paslaugas už prieinamą kainą, nuolat tobulėti ir domėtis naujausiomis technologijomis, vertinti kiekvieną klientą bei jo poreikius.

Vizija – tapti pirmaujančia, projektų įgyvendinimo patirtį kaupiančia bei pritaikančia ir savo klientų poreikius tenkinančia profesionalių ir kokybiškų internetinių sprendimų kompanija Lietuvoje ir už jos ribų.